Studio Języka Angielskiego

Lekcje indywidualne i w bardzo małych grupach

STRONGHOLD ENGLISH

Image by Green Chameleon
 

Studio Języka Angielskiego

Dziś chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że warto uczyć się języka angielskiego. To absolutny numer jeden jeśli chodzi o podróże jak i biznes. W dzisiejszym świecie z angielskim wszędzie jesteś w domu. 

Stworzyłam kameralne Studio Języka Angielskiego dla osób, które chcą uczyć się języka 1:1 bądź w bardzo małej grupie (max 4 osoby).

UCZNIU DOROSŁY

Jeżeli próbowałeś już nauki w szkole państwowej/ szkole językowej/ kursach firmowych i nie odpowiada Ci to, że uwaga lektora jest podzielona na kilku/kilkunastu kursantów, chciałbyś żeby nauka była bardziej efektywna i satysfakcjonujaca, to myślę, że dobrze trafiłeś. 

RODZICU

Jeżeli Twoje dziecko ma problemy z bieżącym materiałem szkolnym, potrzebuje wsparcia i dodatkowej pomocy, czy też chciałoby się pod naszym okiem przygotować do egzaminu ósmoklasisty, to serdecznie zapraszamy! 
Image by Brandon Couch

Moje metody pracy

W mojej pracy z uczniami stawiam na:

KOMUNIKACJĘ, bo to dla niej uczymy się języka, nie dla reguł stosowania mowy zależnej (nie twierdze tym samym, że gramatyka jest nieistotna, bo to szkielet na którym budujemy naszą językową bieglość). Na moich lekcjach używamy języka angielskiego prawie cały czas. 

PRZEŁAMUJEMYWANIE BARIERY JĘZYKOWEJ. Nie obiecuję Ci gruszek na wierzbie typu “opanujesz angielski w 30 dni”,  jak niektóre cudowne kursy bądź aplikacje internetowe. Nie opanujesz, ale GWARANTUJĘ Ci, że przy Twoim zaangażowaniu i regularnych spotkaniach krok po kroku będziesz odnosił swoje 

małe językowe zwycięstwa.

PRACĘ NA ŻYWYM JĘZYKU, materiałach auntentycznych, poruszanie ciekawych tematów również z dziedzin, którymi Ty się interesujesz. Uczymy się tego co jest 

PRZYDATNE, i co wykorzystasz w swoich interakcjach z anglojęzycznymi osobami czy to na kanwie zawodowej, prywatnej czy biznesowej.

TWOJE POTRZEBY, to na nich staram się skupiać, bo każdy z nas jest inny i uczy się inaczej. Dlatego właśnie uniwersalne, cudowne metody nauczania języków nie istnieją. Z mojego doświadczenia wiem, że najlepszą metodą jest nieustanne wsłuchiwanie się w potrzeby ucznia i reagowanie na nie. 

JEZYK POTOCZNY, CODZIENNY, NIEFORMALNY to nim posługują się na co dzień rodzimi użytkownicy języka, jest on absolutnie potrzebny do tego by brzmieć naturalnie i swobodnie,  chyba że wybierasz się jedynie na herbatę do Windsoru, czy na lunch do Bialego Domu. Jeśli nie, chcę żebyś wiedział jak powiedzieć “wypchaj sie” a na pytanie “what’s up?” nie odpowiedzial “um … the sky?”

DOBRĄ ATMOSFERĘ, uczę bez zbędnego zadęcia, bez stresu, przy dobrej kawie/herbacie. Jestem wyrozumialą i empatyczną osobą. 

 

Odkąd pamiętam interesowałam się językiem angielskim. Z tego względu wybrałam studia filologiczne, które ukończyłam na kierunku nauczycielskim i lingwistycznym. Ukończyłam również Studium Tłumaczy Przysięgłych.
Wiedzę językową zdobytą na studiach miałam okazję zweryfikować mieszkając zarówno w UK jak i w Stanach  Zjednoczonych z którymi wciąż związana jestem zawodowo i rodzinnie, co pozwala mi na ciągły kontakt z żywym językiem. Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych.
Prywatnie kocham Góry Skaliste stanu Kolorado, w sercu których miałam okazję pomieszkać, a także klimat południa.

Ewa

IMG_9279.jpg
 

Nauczyciel z wykształcenia, pedagog z powołania. Posiadaczka certyfikatu British Council CAE - Certificate in Advanced English. Cechuje mnie cierpliwość i szczera chęć pomocy. Jeżeli Twoje dziecko potrzebuje bieżącej pomocy w lekcjach, chce przygotować się do sprawdzianu, bądź egzaminu ósmoklasisty, poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego i w końcu zaczać mówić :) to świetnie trafiłeś. Będziemy poruszać się tempem jakiego potrzebuje, zaś wieloletnie doświadczenie w nauczaniu pozwala mi dostosować metody nauki do indywidualnych potrzeb dziecka.
Kiedy nie uczę to zapewne biegam albo czytam.
Prowadzę lekcje indywidualne badź w bardzo małych grupach. Zapraszam dzieci z klas od 1-8.

Ania

209cf408-4489-4b2a-9fb2-4529617b6f0b.JPG
 
Adult Students

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

General English - Doskonalimy wszystkie podstawowe funkcje językowe takie jak mówienie, rozumienie tekstu słuchanego, czytanie i pisanie. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność płynnego i poprawnego mówienia. Poziomy od A2 do C2.
1:1 - 80zl/60min
w parze - 50zl/osoba
3 osoby - 45zl/osoba
4 osoby - 40zl/osoba

Konwersacje

 dla osób, które mają już opanowany język przynajmniej na poziomie B2 (Upper Intermediate) i chcą poprawić umiejetność płynnego komunikowania się. Rozmawiamy na ciekawe tematy z wielu dziedzin.

1:1 - 80zl/60min

w parze - 50zl/osoba

3 osoby - 45zl/osoba

4 osoby - 40zl/osoba

Business English

Dla ludzi chcących rozwijać swoją karierę, niezależnych przedsiębiorców, czy osób chcących założyć własną firmę. Pokonaj opór przed oficjalnymi sytuacjami biznesowymi, prezentacjami, negocjacjami. Jeżeli chcesz swobodnie komunikować się w międzynarodowym środowisku, pozyskiwać nowych kontrahentów oraz być na bieżaco z nowościami ze swojej branży to serdecznie Cię zapraszam!
1:1 - 85zl/60min
w parze - 55zl/osoba
trzy osoby - 50zl/osoba
cztery osoby - 45zl/osoba

 
Image by mohamad taheri

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Korepetycje/przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Cena za godzinę

1:1 - 50zł.

w parze - 40zł/osoba

 trzy osoby 35zł/osoba

caters osoby 30zł/osoba

 

Kontakt

ul. Lisowicka 42-700 Lubliniec

537-974-344

Thanks for submitting!